Е-досие
От: К** К** В** Зададен на: 27.04.2018 Отговорен на: 02.05.2018Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, От известно време наблюдавам в е-досието ми че пише на стари от предходни месеци информации за посещението ми по здравни заведения на следното : Нова дейност - предстои обработка в НЗОК има и на такива и миналата година същото е и в здравното досие на баба ми Мxxxxxx xxxxxxxxxxx вероятно са платени от вас ама не сте сменили статуса им
Отговор
След като приключи периодът по обработка на отчетите на договорните партньори, новата дейност ще я виждате като „Одобрена от НЗОК за плащане“. Изпълнителите на първична и специализирана извънболнична медицинска помощ се отчитат с един месец назад.