Дефектни сензори за кръвна захар Xxx
От: С** П** Зададен на: 20.02.2026 Отговорен на: 20.02.2026Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Уважаеми екип, Използвам сензори Xxx от повече от година, като огромна част от устройствата дават постоянно грешки както при сдвояване с мобилен телефон, така и при отчитане на глюкоза в междутъканната течност. При рекламации на устройствата екипът на Xnn отнема повече от 2 седмици за предоставяне на нови такива, като аз оставам без каквото и да е устройство за измерване на кръвна захар през цялото това време. Често получавам нощни хипоглекимии, като това обстоятелство е животозастрашаващо, а НЗОК продължава да реимбурсира само един доставчик на подобен тип продукти и не реимбурсира разходи на диабетици за други устройства като Abbott. Моля да ми кажете по какъв начин мога да си проследявам кръвната захар, за да не почина в съня си, когато единствените подобни продукти с протокол са на Xxx?
Отговор