Електронно досие
От: А** П** В** Зададен на: 18.02.2018 Отговорен на: 23.02.2018Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте в края на м. Ноември 2017 година бях хоспитализирана в НТМБ Цар Борис трети към момента дейноста в досието е нова дейност предстои да се заплати от НЗОК.
Отговор
След извършена проверка в информационната система се установи, че дейността вече е със статус „одобрена от НЗОК за плащане“. Дейността е обработена по-късно, след получаване на резултата от хистологичното изследване.