електронно досие
От: Д** П** Зададен на: 17.05.2010 Отговорен на: 21.05.2010Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Имам следните въпроси относно електронното досие: 1.Защо не мога да виждам резултатите на изследванията си в електронното си досие. 2.Защо не мога да виждам каква е стойноста на всяка извършена медицинска услуга 3.Защо не мога от там да си избирам нов ОПЛ или временен ОПЛ