поставя на стенд на баща ми
От: А** М** Зададен на: 22.11.2021 Отговорен на: 25.11.2021Категория
Онлайн консултации
Въпрос
здр.бих искала да почитам...нормално ли е в при редовно плащаме да осигуровки...за лекуване на аневризъм..манипулация да стува 17.000лв на 66 г пенсионер. ресовно плащаш всичко...запоставяне са стенд...да е такава цената....Немога да повярвам че вече на първо място са парите после живота...трябва да платим преди да го приемат...и ако нямаме тези парии...какво оставяме човека да умре....
Отговор
с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група…, в сила от 01 юли 2021 г. Документът е публикуван на сайта на НЗОК.