Сключване на типов договор-аптеки
От: Е** Ф** Е** Зададен на: 22.03.2016 Отговорен на: 25.03.2016Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, предстои ми откриване на аптека, впоследствие и сключване на договор с РЗОК Пловдив,за начало ще работя като единствен маг.фармацевт- аз съм и управител на ЕООД.Към момента съм назначен по ДУК, но до колкото разбирам за работа с НЗОК е необходим задължително трудов договор.Тъй като в началото ще работя сам, с оглед покриването на изсикването на работно време/изпълнени рецептурни бланки мога ли да сключа трудов договор за повече от 8 часа? напр 8+4 така че да покривам работното време на аптеката, и да се вместя в лимита за брой изпълнени рецепти. С уважение: Николай Митра