Електронно здравно досие
От: Р** Я** Б** Зададен на: 28.02.2016 Отговорен на: 29.02.2016Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, защо получавам по няколко съобщения за промяна в досието ми през няколко секунди? Напр. на 22.02.16 г. - шест, на 23.02.16 г. -седем, на 25.02.16 г. - две. Имам посещения при лекари и направени изследвания за януари и февруари, но те са по-малко на брой. По текста на съобщението, което е еднотипно и неинформативно: "[email protected]: Уважаеми госпожо/господине, Уведомяваме Ви, че е настъпила промяна в пациентската Ви информация." не може да се разбере нито за какъв вид промяна/ информация става дума, нито дали става въпрос за многократно изпращане на едно и също съобщение поради техническа грешка. Вторият ми въпрос е: Пациентът или личният лекар трябва да нанесе в досието алергиите? Ако е задължение на пациента - как? Ако е на личния лекар - кога ще бъдат задължени личните лекари да го направят?
Отговор
по първия въпрос: Избирането на честота "при настъпване на събитието" може да доведе до голям брой email-и (SMS-и). При другите типове честоти информацията се групира и се изпраща само едно съобщение за съответния период. За да се ориентирате къде точно е промяната, погледнете в меню „Лог на промените в данните“.
Тъй като нотификациите са за всяко събитие, едно посещение при лекар може да Ви „доведе“ и повече от една нотификация. Например ако по време на преглед Ви е издадено направление за консултация или лабораторно изследване, или Ви е предписано лекарство, Вие ще получите нотификация за всяко едно събитие - преглед, издадено направление , изписано лекарство...
по втория въпрос: Не е възможно пациентът сам да нанася данни за алергии. Данни за алергии към настоящия момент могат да постъпват в системата само през отчетите на лекарите.