преглед на досие от здравноосигурените лица
От: Н** Ю** М** Зададен на: 10.10.2015 Отговорен на: 12.10.2015Категория
Онлайн консултации
Въпрос
от месеци не мога да влезна и да проверя досието си,ако може корегирайте по-най бързия начин сайта си,нямате право да ни отнемате правото на проверка,защото има достатъчно източване на здравни средства на наш гръб.Миналата година не ми беше направено абразио,но при изписване написаха,че е направено и бях принудена да подпиша.ЗА да спрем корупцията трябва взаимно да си помагаме.НЕ НИ ОТНЕМАЙТЕ ПРАВОТО ДА СЛЕДИМ КАКВО СЕ СЛУЧВА НА НАШ ГРЪБ.ОПРАВЕТЕ САЙТА СИ.
Отговор
За браузъра Internet Explorer трябва да кликнете на бутона "Show all content", който се появява отдолу още при зареждането на страницата. (Преди това не натискайте „Вход“!)
За браузърите Google Chrome и Mozilla Firefox трябва да намерите в адресната лента (вляво или вдясно) малък сив щит, да кликнете върху него и от там да разрешите цялото съдържание на страницата (чрез активиране на "Disable protection on this page" или "Зареждане на опасните скриптове" съответно за браузъра). Разбира се, на страницата няма опасни скриптове - просто такъв е преводът в българската версия на Google Chrome.