направление
От: В** Д** Зададен на: 02.02.2015 Отговорен на: 05.02.2015Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, казвам се Виолина Динова и съм на 42 г.От известно време не се чувствам добре,рязко вдигам и свалям кръвно.Посетих личният си лекар и той ми даде направление 3 за консултация с кардиолoг.Започна се голямото обикаляне,един няма часове,друг не работи със здравна каса.Накрая след голямо обикаляне стигнах до болница Токуда!Записах час при доктор Васил Начев.След двучасово чакане пред кабинета бях поканена и посрещната с въпроса платено или с направление.Отговорих с направление и усетих как веднага загубиха интерес.Бях сложена на кушетка и ми беше направена кардиограма от медицинска сестра,лекара излезе някъде.След като поседях доста гола до кръста се появи и той.Сложи да ми мери кръвното.беше 170 на 110,на мен не ми беше добре виеше ми се свят.Господин Лекаря изобщо не се впечатли от границите на кръвното ми налягане,изписа лекарство и ми каза да си ходя.....Нямам думи от бездушието и нечовечността на тези хора наречени лекари.....,.Какво трябваше да стане за да се впечатли....да получа удар или инфаркт в кабинета или какво???? Въпросът ми към вас е следният......Къде мога да проверя какъв точно преглед ми плаща здравната каса с направленбие номер 3 при кардиолог и какво точно е пуснал въпросният лекар за заплащане от нея......след моето посещение при него..... Реших първо да пиша на вас.....Искренно се надявам да получа отговор и да не се налага да си търся правата по други начини защото това вече...е прекалено.... Предварително благодаря за отговора ви......