извършени прегледи
От: Д** Б** Зададен на: 03.12.2014 Отговорен на: 03.12.2014Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, имам следния въпрос днес видях че в историята на прегледите ми в интернет страницата на НЗОК имам вторичен преглед от доктор при който съм извършвала само първичен, какъв е реда за оплакване за да не може неправомерно доктора да дърпа пари от здравната каса?Благодаря предварително за отговора.