здравно досие
От: Н** Зададен на: 20.11.2014 Отговорен на: 24.11.2014Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, имам код за достъп в здравното ми досие, но абсолютно невъзможно е да влезна и да го видя. Защо е толкова труден достъпа? Направете го така, че всеки да може да си го провери без да има някакви проблеми. Например така е в НОИ, много им е добър достъпа и сайта!
Отговор
Уважаема госпожо Николова, за някои браузъри се изисква рестартиране, за да влезем в своето електронно здравно досие. Ако и след това излезе съобщение за грешка, трябва да активирате линка Continue to this website (not recommended) и да продължите с въвеждането на УКД, ЕГН и символите, които се изписват на екрана.
Ако на екрана на компютъра излиза съобщение: "Тази свързаност със сайта е несигурна", следва да се натисне бутона „ПРОДЪЛЖЕНИЕ“ /CONTINUATION/.
Когато се появява надпис "Невалиден captcha код - моля, опитайте отново", това означава, че не са въведени правилно символите. В полето "Идентификатор" се изписва ЕГН, а не кодът от картинката. Под картинката изписвате посочения съответен код.