Писмо от НЗОК за преглед
От: А** Зададен на: 04.12.2014 Отговорен на: 10.12.2014Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте! Току що пристигна писмо, в което пише, че миналия месец съм използвала услугите на еди кой си доктор,а аз не съм. Сега в писмото трябва да напиша писмо до директора дали наистина съм или не съм. Аз съм бременна и вече съм в 9-ия месец и съм ходила само и единствено за направление и болничния(45 дена преди термина), но при личния ми лекар. А този въпросния доктор е личен на съпруга ми,но той не ходи при него. Въпроса ми е как така, някой използва моите данни и за какво? Пари ли дърпат? Благодаря!