не влизам в системата
От: E** I** Зададен на: 18.03.2014 Отговорен на: 19.03.2014Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Възможно ли е да е деактивиран кода ми за достъп до Персонализираната информационна система на НЗОК ?
Отговор
Ако имате проблем с достъпа до ПИС, трябва да имате предвид, че за някои браузъри се изисква рестартиране, за да влезете в своето електронно здравно досие. Ако и след това, излезе съобщение за грешка, трябва да активирате линка Continue to this website (not recommended) и да продължите с въвеждането на УКД, ЕГН и символите, които се изписват на екрана. Надписът "Невалиден captcha код - моля, опитайте отново" се появява, когато не са въведени правилно символите. В полето "Идентификатор" се изписва ЕГН (а не кодът от картинката). Под картинката изписвате посочения съответен код.