Жалба до РЗОК-Благоевград
От: Н** Ш** Зададен на: 25.09.2013 Отговорен на: 26.09.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
До Директора на НЗОК След преглеждане на електронното здравно досие,установих,че имам извършени прегледи и терапии на които аз не съм ходил и посещавал.Подах жалба до РЗОК-Благоевград на 12.08.2013г с вх.N 99-00-494.Все още нямам отговор по жалабата.След мое запитване в РЗОК ми бе казано,че има някакво становище от 21.08.2013г което е за вътрешно ползване и немогат да ми дадат информация,по случая все още се работи и незнаят кога ще приключи проверката.След изтичане на 30-дневния период от подаване на жалбата,кога мога да очаквам отговор по нея. Благодаря за отделеното време
Отговор
Уважаеми господин Шекерлийски, след направена справка в РЗОК-Благоевград Ви информираме, че ще получите писмен отговор на Вашата жалба в най-кратки срокове.