скриниг новообразование на маточната шийка
От: Г** Зададен на: 14.11.2013 Отговорен на: 15.11.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Видях в досието си, че имам скринигово изследване за новообразование на маточната шийка. Бихте ли ми отговорили кой може да ми даде отговор, кой е регистрирал това, след като никога не съм ходила по здравна каса на такова изследване и не съм участвала по Проект BG051РО001-5.3.02-0001-С0001 “СПРИ и се прегледай”, а се прегледах на 5 ноември в СБАЛАГ"Майчин дом"ЕАД при д-р Гълъбица Велева. Заплатих си колпоскопия, биопсия на мат.шийка и цитолог. оценка на намазка от порцио и цервикс за рак. диагностика 75лв. и получих много грубо отношение. Резултатите ми връчиха на 11 ноември сутринта от мед. сестра в каб. 214. Докторката изобщо не се появи да ми разчете резултатите, тъй като аз настоявах. А и тази докторка не фигурира в списъка и графика на лекарите в кабинета. Появи ли се пациент и сестрата се обажда в отделение на болницата да дойде лекар, който в момента е свободен. И така не ми стана ясно какво моето състояние при заплатена услуга. Услуга която мога да удостоверя с фактура. А в същото време съм в скринингово изследване. Възможно ли е този платен прием да го отразите като скринигово изследване?