код за преглед на електронно досие
От: П** И** Зададен на: 27.08.2013 Отговорен на: 28.08.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
От РЗОК-Пловдив си взех ИКод за проверка на елктронното ми досие.Това е една добра възможност за пациентите.Имам син на 16 г и ми казаха, че мога да виждам неговото ел досие, чрез моето, тъй като аз съм подавала документ за избор на личен лекар.Но, след като съм в ел досието си и подам ЕГН на сина ми-нищо не излиза-по-точно -"няма информация".Ходих до РЗОК Пловдив, където ми отговориха, че "не могат да ми отговорят и да питам в НЗОК".Затова и въпросът ми е :Как да взема код за електронното досие на сина ми? Или как да виждам неговото ел досие чрез моя наличен код?