Здравно досие
От: И** И** Зададен на: 08.09.2013 Отговорен на: 13.09.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, защо в това електронно здравно досие, няма никаква информация, освен моите лични данни и данните на ОПЛ. Имайки на предвид, че съм ползвал през последните 3 месеца и дентални услуги, и медецински. Би трябвало да ги задължите - задължително да се отразяват посещенията, услугите, напраленията и т.н., които се ползват по здравна каса. В противен случай е излишно това досие и напразно беше рекламната кампания, която проведохте, в случай като няма никаква информация!???
Отговор
За всяко несъответствие между получена медицинска помощ и отразените дейности в електронното здравно досие може да подадете заявление/жалба в районната здравноосигурителна каса.