Пациентско досие
От: Е** С** И** Зададен на: 20.12.2019 Отговорен на: 16.01.2020Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, Имам издаден УКД. При опити да вляза в пациентското си досие ми дава грешен идентификатор. Какъв е проблема. Защо ми е този код за достъп, с който на практика нямам достъп. А специално загубих половин работен ден да ходя да го вадя !!!! Очаквам отговора Ви.
Отговор
Уважаема г-жо Иванова,Проверете дали сте изписали правилно Вашия ЕГН в полето „Идентификатор“.