проверка на електронно досие
От: П** К** Зададен на: 25.04.2013 Отговорен на: 25.04.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
От вчера се опитвам да вляза в електронното си досие-от 2 места,от различни компютри с различни браузери, съобщението е едно и също-невалидни идентификационни данни.При положение,че няма никаква грешка при въвеждането им-защо се случва това?
Отговор
Уважаема госпожо Кръстева, вероятно въвеждате кода от картинката над нея, а той трябва да бъде изписан отдолу. Над картинката въведете своето ЕГН.