елекронно здравно досие
От: С** П** Зададен на: 20.06.2013 Отговорен на: 20.06.2013Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте ! Аз съм от София ,получих си уникалния код за достъп до здравното си досие и констатирах,че нямам отразени два броя хоспитализации в две различни болници,а също така и при предгед на "медицински процедури "в антетката "РЗОК " пише Благоевград, а аз съм от София,в софийски болници съм извършвала мед.процедури и никога не съм била в Благоевград .Трябва ли да подавам жалба за тези несъответствия.Благодаря Ви !