Освобождаване от потребителска такса
От: Д** Д** Р** Зададен на: 27.11.2019 Отговорен на: 05.12.2019Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте! Трябва ли да се отрази в здравното досие на пациента, фактът,че е освободен от потребителска такса поради диагноза,включена в приложението към наредбата, при представен документ при личния лекар? Или винаги трябва да представя нужния документ?
Отговор
Уважаема г-жо Русева,Няма нормативно изискване за това.