Защо е създадено здравното досие при условие, че лекарите не са задължени да го попълват?
От: К** Г** Зададен на: 30.05.2012 Отговорен на: 18.06.2012Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, ще е хубаво стоматолозите да са задължени да описват манипулациите и материалите, които прилагат на даден пациент. По- този начин ще има прозрачност и пълна история на състоянието на човек. Тази информация може да се използва и за контрол. Защо е създадено здравното досие при условие, че лекарите не са задължени да го попълват?