необходими документи за нов протокол за'' МС''
От: М** М** Зададен на: 04.05.2012 Отговорен на: 09.05.2012Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравеите трябва да се явявам за нов протокол - 10ти за ''Бетаферон как ви документи трябва да си приготвя.През 2011 месец Ноември за 9 ти протокол си правих ''ЯРМ'' с контракст трябвали да си правя сащото изследване ''ЯРМ'' с контракст за 10 ят протокол като са минали 6 месеца
Отговор
По въпроса за конкретното изследване Ви уведомяваме, че не е необходимо да се представя, тъй като специализираната комисия в ЦУ на НЗОК е запозната (по здравното досие) със състоянието на съответното здравноосигурено лице.