диспансеризация
От: С** С** Зададен на: 15.03.2012 Отговорен на: 27.03.2012Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте! Имам заболяване с диагноза не Хочкинов лимфом. От една година съм в ремисия. От онкодиспансера ми пратиха писмо да се явя при тях и ми откриха досие за диспансеризация. Бих искала да попитам какъв е реда по който мога да се отрегистрирам от тях и да се прихварля към диспансера в клиниката по Хематология, където работи моя лекуващ лекар и наблюдаващ ме до момента. Кой и какъв документ трябва да ми издаде и трябва ли и каде да го регистрирам за да мога да се диспансеризирам наново. Какво става със старата ми диспансеризация. Има ли значение дали са ми назначавали изследвания от онкодиспансера, докато съм се водела на отчет при тях.