Съгласие за диспансеризация/продължаване на диспансерно досие
От: П** Зададен на: 30.01.2012 Отговорен на: 01.02.2012Категория
Онлайн консултации
Въпрос
Здравейте, в долния десен ъгъл на новата бланка амбулаторен лист фигурира отметка: Желая да бъда диспансеризиран/да продължа диспансерно наблюдение при лекар – специалист. Тази отметка отразява ли се по някакъв начин в електронния отчет на специалиста(XML)? Благодаря предварително